Tantal Service | Tantal Service
19843
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19843,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
Jesteśmy autoryzowanym serwisem Jelczańskich zakładów samochodowych

Kim jesteśmy

POZNAJ NASZE USŁUGI JUŻ DZIŚ

Firma nasza działa na podbudowie Stacji Serwisowej JZS JELCZ, nie przerwanie od 1995r. Obecnie wykonujemy naprawy samochodów ciężarowych, samochodów osobowych, autobusów, przyczep, oraz naczep wszystkich modeli.

Dla informacji: Koszty napraw pojazdów ciężarowych w naszej stacji w roku 2016 ustalamy na 90 zł netto + 23% stawka podatku VAT za 1RBH. Koszty przeglądów uzależnione od modelu i typu pojazdu. Ceny materiałów eksploatacyjnych potrzebnych do wykonania przeglądów O.T. oraz części zamiennych uzależnione od cen hurtowni motoryzacyjnych. Koszty napraw w godzinach nocnych oraz świątecznych do ustalenia w późniejszych negocjacjach.

Jesteśmy do Twoich potrzeb

SPRAWDŹ NASZE SILNE STRONY

W sytuacjach awaryjnych dysponujemy Pogotowiem Technicznym. Jesteśmy przygotowani do usunięcia awarii pojazdu poza serwisem. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, holowanie dużych pojazdów zostawiamy wyspecjalizowanym firmom drogowym. Terminy przeglądów i napraw do ustalenia z bezpośrednim opiekunem pojazdów. Na wykonane przez nas prace oraz usługi udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji na piśmie.

Samochody ciężarowe0

Autobusy i autokary0

Samochody osobowe0

Poznaj naszych partnerów

To dzięki nim stajemy się lepsi!

Partnerstwo to jedno z najważniejszych aktywów w obecnych działaniach firm. To dzięki naszym Partnerom jesteśmy firmą konkurencyjną i szanującą bliskość działań nie tylko naszych pracowników ale też firm i pracowników z nami działających co przekłada się najwyższe reprezentowane standardy dla klientów.

Projekt strony internetowej został zrealizowany przez firmę zobacz ofertę